Email Yasal Uyarı

This message is being sent from NUH CIMENTO A.S. for the use of the addressee and may contain information which is confidential or privileged. If you are not the intended recipient, you are hereby notified that any dissemination of this communication is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please advise the sender immediately by reply e-mail and delete this message and any attachments without retaining a copy. Thank you.

The sender has taken every reasonable precautions to ensure that any attachments to this e-mail has been swept for viruses. However, we cannot accept liability for any damage sustained as a result of software viruses and would advise that you carry out your own virus checks before opening any attachment.

The sender or our company has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality.

 


 

The note below is a Turkish translation of the above disclaimer.

İşbu mesaj ve ekleri NUH ÇİMENTO AŞ’den yukarıda ismi yazılı alıcının dikkatine gönderilmiştir ve gizli veya kişisel bilgiler içerebilir. Eğer mesajın alıcısı veya temsilcisi değilseniz, lütfen bu mesajı herhangi bir şekilde kullanmayınız, çoğaltmayınız ve başkalarına dağıtmayınız. Eğer bu mesaj yanlışlıkla size ulaşmışsa, bizi lütfen bilgilendiriniz ve mesajın orijinalini ve eklerini de imha ediniz. Teşekkür ederiz.
Bu mesaj ekindeki belgeler makul virüs kontrolünden geçirilmiştir. Ancak virüslerin vereceği herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağımızı ve alıcının belgeyi açmadan önce kendi virüs kontrolünü yaptırmasını öneririz.
Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda gönderenin ya da şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Şirketimiz mesajın ve bilgilerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından sorumlu tutulamaz.