Met Again With Ramadan

Grand Prize to Nuh Çimento!
23 May 2017
July 15, Democracy and National Day Message
14 July 2017

Nuh Çimento Geleneksel “Kocaeli Protokolü İftar Yemeği”, Nuh Çimento sosyal tesislerinde yapıldı

Nuh Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin ve CEO Kamil Gökhan Bozkurt’un ev sahipliğinde düzenlenen iftara Vali Hasan Basri Güzeloğlu olmak üzere Vali Yardımcısı Osman Sarı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Nuh Çimento Yönetim Kurulu Üyeleri Faik Paralı, Mehmet Eskiyapan ve Metin Benli, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Gebze Kaymakamı Hasan Gözen, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Karadeniz, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, İl Göç İdaresi Müdürü Enver Düz, Kocaeli İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul, Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, KASKF Başkanı Murat Aydın, İl Müftüsü Yusuf Doğan, GKD Başkanı Sedat Köse başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

BİLGİN, “51. YILIMIZI KUTLUYORUZ”

Dualarla açılan iftarın ardından ilk konuşmayı yapan Nuh Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin, “Öncelikle geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımıza  geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu yıl 51. Yılımızı kutluyoruz. 51 yıldır Kocaeli’mize, Hereke ve Körfez başta olmak üzere diğer ilçeler ile birlikte il geneline hizmet ediyor, katma değer üretiyor. Bu fabrika aslında ürettiği katma değeriyle, çalışanlarıyla ve çevresine sunduğu katkıyla Kocaeli halkının. Dolayısıyla bizler burada profesyonel olarak veya ortaklar olarak sadece bekçiyiz. Bu işletmelerin daha da iyi konumlarda ileriye götürmeye sizlerin de desteğiyle gayret gösteriyoruz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum ve mübarek günlerin hayırlı olmasını diliyorum” dedi

GÜZELOĞLU, “ZENGİNLİK PAYLAŞMAKLA OLUR”

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Nuh Ailesi, şüphesiz ticari bir işletme ve ekonomik kuruluş olmanın yanı sıra yarım asrı geride bırakan sürede özellikle içinde bulunduğu ve çevresiyle bütünleştiği Kocaeli’de çok hayırlı ve kalıcı eserlere imza attılar. Eğitim başta olmak üzere ilimiz insanımız ve ülkemiz için kendi çalışma alanlarının yanı sıra sosyal ve beşeri kalkınmada manevi gelişmede çok ciddi bir katkı sundular. Her yıl kazanılan belli bir kar oranında kendi vakıf bünyesinde paylaşmanın zenginliğiyle muhtaç ve mağdur kim varsa bu eksikliklerinin giderilmesini hem şirket sözleşmesine hem de bir anlayış olarak şirketin yönetimine vaat etmişler. Aslında zenginlik de bu. Zenginlik sadece sahip olmak ve bunları korumak değil, elimizde ne varsa paylaşmakla olur. Bu bir maddi varlık, bir bilgi olabilir. Bunu tebrik ediyorum. Örnek olmasını temenni ediyorum” sözlerini kullandı.